אופסט קולור – החברה היצרנית הותיקה והמתקדמת ביותר בישראל המתמחה ב- הדפסת שקים למדפסות לייזר באמצעות תוכנות ניהול והנהלת – חשבונות הקיימות, על כל סוגיהם, כולל הדפסת פנקסי שקים ידניים.

אנו חברת הייצור היחידה המחוייבת כי הדפסת שקיםכוללת את כל הפיתוחים הבטיחותיים התקניים אשר חוסמים זיופים ואף מעבר לכך.

מרכיבי הבטיחות כוללים: הדפסת שקים עם צבעים בטחוניים, שימוש בנייר בטחוני, הדפסת רקע לייזר, הדפסת UV והדפסת פסי הגנה על גבי שקים. אין צורך לפנות לבנק, כל האישורים עבור הדפסת שקים מתקבלים מהבנקים, על ידנו, באופן ממוחשב וזריז.

הזמנת שקים בעלי רכיבי אבטחה
הנחיצות בהזמנת שקים עם רמת אבטחה גבוהה הינה בעלת חשיבות רבה, בפרט עכשיו, כאשר נסיונות הזיופים גדלים עוד ועוד וכך גם תחכומם. זו הסיבה, שכל הדפסת שקים בחברת אופסט קולור, בכל הזמנה ובכל נפח, נכללת בתהליך ייצור מורכב וחדיש אשר כולל את אמצעי ההגנה המתקדמים ביותר אשר פיתחנו.
אם ברצונכם ב הזמנת שקים לחברתכם, הינכם יכולים להתקשר אלינו כדי לקבל מחברתנו מידעים הנחוצים עבור תהליך הזמנת שקים מהירה, או לחילופין להשאיר באמצעות האתר את שמכם ומס' טלפון ואנו בשמחה נתקשר אליכם עם כל הפרטים עבור הזמנת שקים ו- הדפסת שקים.

הזמנת שקים באופסט קולור הוא תהליך מהיר הכולל את כל רכיבי האבטחה ואמצעי ההגנה הנחוצים לשימוש בטוח ב שקים מסחריים. כמו כן, כל הזמנת שקים מנוטרת על פני ריצפת הייצור בכל השלבים באמצעות תוכנה יעודית המפקחת עד למשלוח הזמנת שקים ללקוחות.