אופסט קולור הינה היצרנית הותיקה והמובילה בישראל בתחום הדפסת פנקסי צ׳קים  ידניים לשימוש עצמי ומסחרי.

אנו היצרן היחיד המתחייב כי הדפסת פנקסי צ׳קים מתבצעת עם כל ההגנות הבטיחותיות התקניות כנגד זיופים ואף מעבר לכך.
בכללם: צ׳קים עם הטבעת הולוגרמה ובהדפסה באמצעות צבעים בטחוניים, נייר בטחוני, הדפסת רקע לייזר, הדפסת UV והדפסת פסי הגנה עבור צ׳קים. אין צורך לפנות לבנק, האישורים עבור הדפסת צ׳קים בטיפול מול הבנקים, על ידנו, באופן ממוחשב ומהיר.

הזמנת פנקסי צ׳קים מאובטחים
ההכרח בביצוע הזמנת פנקסי צ׳קים בעלי רמת אבטחה גבוהה היא בעלת חשיבות, במיוחד בתקופה בה נסיונות הזיוף גדלים וכך גם מורכבותם. אשר על כן, כל הדפסת פנקסי צ׳קים המתבצעת במפעלנו, בכל הזמנה ובכל נפח, הינה חלק מתהליך ייצור מורכב ומתקדם בו נטמעים מכלול אמצעי ההגנה החדישים אשר קיימים.
באשר הנכם מעוניינים בביצוע הזמנת פנקסי צ׳קים לחברתכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עמנו כדי לקבל פרטים חשובים לביצוע הזמנת פנקסי צ׳קים מהירה, או לחילופין לשגר באמצעות האתר את שמכם ומס' טלפון ואנו נשמח ליזום פנייה אליכם עם כל הנתונים עבור הזמנת פנקסי צ׳קים.
הדפסת פנקסי צ׳קים בחברת אופסט קולור היא מהירה ומוכללים בה כל מרכיבי הבטיחות ואמצעי ההגנה החיוניים לשימוש בטוח בצ׳קים מסחריים. כמו כן, כל הזמנת פנקסי צ׳קים מפוקחת על פני ריצפת הייצור בכל התהליכים באמצעות תוכנה יעודית המטפלת גם במשלוח פנקסי צ׳קים ללקוחות.