דיוור ישיר באמצעות נייר לטרלופ

לטרלופ הינו נייר הדפסה בגודל A4 היחיד שניתן להדפסה בכל מדפסת לייזר, מכל תוכנה, בכל כמות ולכל מטרה, כולל פרטי הנמען. לאחר קיפול הנייר, הוא הופך למעטפה סגורה בצורתה המוכרת, כפי שכולנו מקבלים בדואר על ידי דיוור ישיר מחברת החשמל, חברות הסלולר, בזק וכו'.

דיוור ישיר של לטרלופ – למה ולמי מתאים?

מתאים במיוחד עבור דיוור ישיר של חשבוניות ללקוחות, קבלות, עלוני מבצע, זימון תורים, הודעות ללקוחות, תלושי שכר, חידוש פוליסות ביטוח, הכל!!!
ללא מעטפות כלל, ללא מדבקות עבור מעטפות, וללא כתיבת פרטי הנמען על גבי מעטפות. נייר לטרלופ מתאים לכל עסק קטן או חברה השולחת באמצעות דיוור ישיר ללקוחותיה חשבוניות, קבלות, הודעות, שוברי הנחה, זימוני תורים וכו'.
ההדפסה על הנייר אפשרית בכל מדפסת משרדית ומכל תוכנה אשר בשימוש ללא שום עזרים נלווים. לאחר הדפסת נייר הלטרלופ, מקפלים אותו ושולחים על ידי דיוור ישיר ללא צורך במעטפות. הנייר החדש מאפשר קיצור זמנים ניכר בכל סוגי הדיוור, חוסך בעלויות הזמנת מעטפות ומונע טירחה. כפועל יוצא מהשימוש בלטרלופ נמנעת טעות אנוש אפשרית בהכנסת חשבונית לקוח במעטפה בעלת פרטי לקוח אחר.

מהם יתרונות השימוש בלטרלופ עבור דיוור ישיר ?
השימוש בנייר לטרלופ מאפשר נוחות מירבית בהפקת מסמכים משרדיים מכל סוג ושליחתם באמצעות דיוור ישיר ללא מעטפות. אין צורך לקפל חשבוניות או דפים ולהכניסם במעטפות, אין צורך לרשום את פרטי הנמען על מעטפות (פרטי הקשר מודפסים בחלקו העליון של הדף), וממילא אין צורך בהפקת מדבקות עם פרטי הנמענים ובהדבקתם על מעטפות. בעצם אין צורך בהזמנת מעטפות כלל! בנוסף, צידו האחורי של נייר הלטרלופ מעוצב וצבעוני ומציג את מוצרי החברה ושירותיה על פי רצונכם.
יש בידכם רשימת תפוצה מפולחת ואיכותית?
אתם מעוניינים לשלוח באמצעות דיוור ישיר מסרים ותוכן לרשימת התפוצה אשר ברשותכם – נייר לטרלופ הוא האמצעי המושלם הטוב ביותר למימוש המשימה – בזול, במהירות, באופן עיצובי ושיווקי, ללא טירחה, ובשליטה מלאה במסגרת החברה שלכם. דיוור ישיר מעולם לא היה מהיר, קל וחסכוני כמו עם לטרלופ.
דיוור ישיר ומחזור 
לטרלופ הינו מוצר ירוק, השימוש בנייר לטרלופ חוסך נייר רב ואנרגיה הקשורה בייצור נייר למעטפות ובייצור מעטפות וניתן אף להדפיסו על נייר ממוחזר תקני (עם סמל המחזור) ובכך להופכו למוצר ירוק של ממש.

 

דיוור ישיר

הדפסת עלונים ומעטפות עבור דיוור ישיר כולל הדפסת מידע משתנה מרשימות דיוור ומשלוח בדואר.

אופסט קולור הינה חברה ותיקה המתמחה בהדפסתנייר מכתבים, עלונים שיווקיים מכל סוג ומין, כולל הדפסה דיגיטלית של מידע משתנה מרשימות דיוור. בחברתנו תוכלו לקבל גם שרות משלים של עיצוב גרפי מקצועי עבור משימת דיוור ישיר שברצונכם לבצע. החברה מתמחה בהדפסה, הכנסה למעטפות טיזר, משלוח והפצה של מיילרים בדיוור ישיר באמצעות הדואר. כל הנדרש מכם הוא משלוח של קובץ רשימת הדיוור אשר ברשותכם אלינו ואנו נדאג לבצע ולהשלים את כל יתר הפעולות עבורכם.

רוצים לטפל בדיוור ישיר באופן עצמאי במסגרת חברתכם? לשם כך חברתנו פיתחה ומייצרת את נייר הלטרלופ החדשני, המהווה אמצעי אולטימטיבי לביצוע משימות דיוור ישיר באופן עצמאי במסגרת חברתכם. נייר לטרלופ יאפשר לכם לבצע דיוור ישיר בכל עת, בכל כמות, וללא הצורך שבמסירת קובץ רשימת הדיוור אשר בבעלותכם לגורם משנה חיצוני. המוצר החדש, המתואר בהרחבה בראש עמוד זה, מבטל את הצורך בהזמנת מעטפות ובכל הטירחה והעלות הקשורה בהדפסה על מעטפות, בהדבקת מדבקות על גבי מעטפות, ובהכנסת המכתבים לתוכם.